Słomki czarne

paperitif - producent czarnych słomek

Słomki, to nieodzowny element wielu imprez i eventów. Nieważne czy organizujesz domówkę dla znajomych, przyjęcie urodzinowe dla dziecka czy duży event, na pewno nie jeden z zaproszonych gości będzie dopytywał o słomkę. Mocno przywykliśmy do tego, aby sączyć napoje czy też drinki właśnie ze słomki. Można spotkać mnóstwo przeróżnych ich wzorów od jednokolorowych, przez wzorzyste aż po takie na szczególne okazje, np. wieczory panieńskie czy też kawalerskie. Każde z nich mają swój urok, ale klasyczne czarne słomki, to element, który będzie pasował do wielu imprez i świetnie komponował się z obrusem czy wybraną zastawą stołową.

Rodzaje oferowanych czarnych słomek

W naszym sklepie znajdą Państwo różne długości oraz grubości słomek. Dzięki temu bez trudu uda wybrać się idealną. Oferujemy słomki w rozmiarze 6mm/120 mm, 6mm/197 mm, 8mm/197mm. Każde z nich pakowane są po 250 sztuk.

Bezpieczne dla środowiska - słomki od Paperitif

Chociaż jesteśmy bardzo przyzwyczajeni do używania słomek przy każdej okazji, to trudno nie zwrócić uwagi na negatywny wpływ plastikowych słomek na środowisko. W związku z tym Paperitif produkuje słomki czarne papierowe, które są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla zdrowia, posiadają certyfikaty FDA, SGS, FSC. Wykonane są z naturalnych surowców, a przy tym spełniają standardy jakości i świetnie nadają się na każdą imprezę czy event.

Jeśli bliskie jest Ci dbanie o środowisko naturalne, szukasz słomek biodegradowalnych, wytrzymałych, o różnych rozmiarach, to zapraszamy do nas po słomki czarne!