Słomki czarne

paperitif - słomki czarne - producent

Czerń to kolor uniwersalny, który zawsze kojarzy się z elegancją i pasuje na każdą okazję. To właśnie dlatego słomki czarne idealnie sprawdzają się w wyposażeniu gastronomii oraz podczas różnego rodzaju imprez, gdy mamy do czynienia z wieloma gośćmi o różnorodnych upodobaniach i gustach. Dotychczas najchętniej wybierane były tradycyjne słomki plastikowe, ze względu na wygodę ich użytkowania i dużą dostępność. Niestety nie da się zaprzeczyć, że korzystanie z nich na szeroką skalę jest bardzo szkodliwe dla środowiska. Ponadto rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że firmy, czy prywatni organizatorzy, stosujący nieekologiczne rozwiązania, są dużo gorzej odbierani. Jeśli więc chcesz poprzeć naszą walkę o czystsze i zdrowsze środowisko naturalne i szukasz produktu z klasą, wybierz nasze czarne eko słomki.

Papierowe słomki czarne - idealne do gastronomii i do domu

Słomki papierowe ciągle zyskują na popularności. Nie jest to już wyłącznie trend, ale również potrzeba, naprzeciw której chce wychodzić firma Paperitif. Nasze słomki to odpowiedź na palący problem nadmiaru odpadów plastikowych oraz chęć wspierania klientów w ich dążeniu do zadbania o nasz wspólny dom, jakim jest Matka Natura. Wybór jednej biodegradowalej słomki papierowej nie jest oczywiście odczuwalną zmianą dla środowiska, ale jest krokiem w kierunku zmiany myślenia wśród społeczeństwa i czystszej planety w przyszłości. Słomki czarne z papieru idealnie sprawdzają się zarówno w barach, na dużych i małych przyjęciach oraz do sączenia napojów w domowym zaciszu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów nie odbiegają one funkcjonalnością od słomek plastikowych. Jednocześnie szybko ulegają rozkładowi, dlatego bez wyrzutów sumienia, po użyciu możemy się ich pozbyć, nie narażając się na kłopotliwe mycie, jak to jest w przypadku słomek wielorazowych.

 

Słomki czarne - ekologiczne słomki papierowe - dlaczego warto je wybrać?

Ze względu na właściwości biodegradowalne słomek papierowych, klienci często obawiają się, że będą one nieapetycznie rozwarstwiać się podczas picia napoju. W przypadku słomek Paperitif są to obawy zupełnie nieuzasadnione. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, sprawia, że nasze słomki nie namakają i nie rozklejają się, zachowując oryginalny kształt. Jednocześnie w pełni podlegają recyklingowi i kompostowaniu oraz są bezpieczne dla zdrowia, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty FDA, FSC i SGS. Nasze produkty dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu nadają się zarówno do drinków podawanych w wysokich szklankach, whiskey, a także gęstych koktajli czy smoothies. Wszystkie te cechy sprawiają, że słomki Paperitif są idealnym wyborem zarówno dla restauracji, na różnego rodzaju eventy, jak i do serwowania napojów na co dzień w domu. Zamów nasze ekologiczne słomki czarne i z czystym sumieniem korzystaj z przyjemności, jaką daje sączenie przez nie napojów.