Nasza wizja

Ekozałoga Paperitif

CZEŚĆ!
Tu ekozałoga Paperitif. Jesteśmy zgranym zespołem, który wyróżnia kilkunastoletnie doświadczenie w działalności biznesowej. Świetnie znamy prawa rynku i chcemy wykorzystać swoją wiedzę, aby działać w zgodzie z naturą.
Wymyśliliśmy sobie, że zrobimy wszystko, aby prognozy z globalnych raportów w związku z wyginięciem wielu gatunków ryb nie spełniły się. Według analiz do 2050 roku w oceanach i morzach pływać ma w głównej mierze plastik...

Brzmi niewiarygodnie? Niesłusznie!

Wszyscy jesteśmy konsumentami, a plastik jest wszędzie. Opakowania, reklamówki, słomki, zabawki – moglibyśmy mnożyć produkty, które zostały wykonane z tego materiału. Ale możemy powiedzieć STOP. Nie spowoduje to zatrzymania masowej produkcji pod szyldem plastiku, ale znacznie wpłynie na świadomość konsumentów, którzy coraz częściej sięgają po alternatywne rozwiązania.

Postanowiliśmy być częścią tej zmiany i odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie zaproponować alternatywę dla powszechnie używanych plastikowych słomek, która nie będzie szkodliwa dla środowiska i naszego zdrowia – słomki z papieru.

Skontaktuj się z nami i zostańmy partnerami w biznesie – odpowiemy na wszystkie pytania.

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz papierowe słomki.

Skontaktuj się z nami i zostańmy partnerami w biznesie – odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt z nami

Ekozałoga Paperitif
We save the planet
Nasza wizja

Nasza wizja

Idea Paperitif opiera się na zielonym nurcie eko. Hołdujemy zasadzie zero waste i koncepcji zrównoważonego rozwoju, ale nie jesteśmy ekstremistami. Nasze papierowe słomki powstały z myślą o świadomych konsumentach i wykluczeniu szkodliwych skutków środowiskowych.
Kojarzysz slogan „palenie skraca życie”? Jasne, że tak. Co powiesz na jego parafrazę? Wyobraź sobie, że używanie plastiku skraca życie planety. Ale to już pewnie wiesz. W dobie ekorewolucji trudno byłoby przejść obok tego tematu obojętnie.

3 miliony dziennie

Tyle plastikowych słomek zużywa się w Polsce. Rocznie 1,2 mld. Z kolei w skali europejskiej liczba wynosi 36,4 mld. Chcesz jeszcze? Zespół australisjkich naukowców oszacował, że światowe wybrzeża wypełnione są 8,3 miliardem słomek! Gdyby całość trafiła do wód, stanowiłaby 0,03% ogólnego zanieczyszczenia plastikiem. Te przerażające dane obligują wszystkich mieszkańców do podjęcia jakichkolwiek kroków, aby uratować naszą planetę. Aby uniknąć zanieczyszczeń mórz, oceanów, jezior, rzek, lasów, ziemi.

Zmiana zaczyna się w głowie

Robiąc nawet najmniejszy krok, np. rezygnując z plastikowych słomek, toreb czy opakowań, masz ogromny wpływ na poprawę kondycji środowiska.
Wielkie zmiany odbywają się z udziałem polityków, organizacji, fundacji. My jako Paperitif chcemy dołączyć – dlatego słomki, dlatego papierowe.
Wiemy, że dzięki takim alternatywom jak nasze papierowe słomki, zwiększa się świadomość konsumencka.

ZAMÓW NEWSLETTER
I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ADRES

AMB Poland Sp. z o.o.

ul. Strzeszyńska 33
60 - 479 Poznań

ADRES E-MAIL

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.