Ekologiczne słomki

ekologiczne słomki

Nasze papierowe słomki to ekologiczny manifest. Seria produktów Paperitif jest w 100% biodegradowalna i absolutnie bezpieczna dla zdrowia. Wykonane z naturalnych surowców, w pełni kompostowalnych. Spełniają standardy jakości i nadają się zarówno na imprezy masowe, do barów i restauracji, jak i do wykorzystania w domu.  Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie i  Twojej firmy. Zapoznaj się z produktami paperitif.com i bądź EKO!

FDA

FSC

SGS

ekologiczne słomki
eko słomki
ekologiczne słomki

Na cenę naszych produktów wpływ ma przede wszystkim świetna jakość słomek, sposób pakowania oraz dodatkowe aspekty, np. personalizacja.


ekologiczne słomki

Cechy słomek ekologicznych

eko słomki
1. WYTRZYMAŁOŚĆ
- słomki Paperitif są mocne i sztywne
2. REGULOWANA DŁUGOŚĆ
- w zależności od potrzeb naszych klientów, dostarczamy zarówno słomki długie, jak i krótkie
3. SZEROKI WYBÓR KOLORÓW
– w naszej serii znajdują się słomki jednokolorowe oraz w paski; istnieje możliwość spersonalizowania słomek o nadruk napisu reklamowego lub logo

Naturalne słomki – korzyści

Ekologiczne słomki do napojów to dzisiejszy must-have każdej działalności opartej na gastronomii. Poza wyżej wymienionymi zaletami, eko słomki wyróżnia ciekawy i elegancki wygląd, uniwersalny design oraz doskonała cena. Wszystkie elementy wpływające na korzyść sprawią, że nasze produkty znajdą uznanie nawet wśród bardzo wymagających klientów. Ekologiczne słomki do picia zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, który nie ulega namaczaniu i rozwarstwianiu podczas użytkowania – tak jak w przypadku innych produktów wykonanych z tworzyw papierowych. Eko słomki zachowują swój naturalny kształt do ostatniej kropli.

Eko słomki – oferta

Wychodząc naprzeciw ekologicznym trendom jako producent naturalnych słomek, postanowiliśmy wsłuchać się w krzyk otaczającego nas środowiska i przyczynić się do naprawy problemów związanych z zanieczyszczaniem naszej planety. Od dziś spożywanie napojów może być EKO. Nasi klienci mają do dyspozycji ekologiczne słomki, które charakteryzuje wytrzymałość, różne długości oraz cała paleta kolorów. Główną cechą naszych produktów jest ich pełna biodegradowalność, co znacznie zmniejsza ilość generowanych odpadów. Ponadto eko słomki możesz personalizować i dostosowywać do własnych potrzeb.

Dlaczego warto wybrać ekologiczne słomki jednorazowe?

Z przeprowadzanych danych szacuje się, że rocznie do oceanów trafia aż 8 mln ton plastiku. Wśród nich są słomki wykonane z tworzyw sztucznych, które podlegają długiemu procesowi degradacji. W samych Stanach Zjednoczonych bary i restauracje zużywają 500 mln słomek każdego dnia – w Polsce około 3 mln. Eksperci są zgodni, że do 2050 roku w oceanach i rzekach będzie więcej szkodliwych opakowań z plastiku niż ryb.

Eko słomki są małym pierwiastkiem w całym procesie poprawy jakości życia zarówno zwierząt, roślin, jak i nas samych, jednakże pierwiastkiem bardzo ważnym i mającym swój wkład w globalny manifest przeciw dalej postępującemu zanieczyszczaniu naszego naturalnego domu.


 • eko słomki
 • ekologiczne słomki
 • eko słomki
 • eko słomki
 • ekologiczne słomki
 • ekologiczne słomki

  Ekologiczne słomki papierowe – cena

  Ekologiczne słomki dostępne w naszej ofercie są w przystępnych cenach. Ofertę kierujemy zarówno do klientów z sektora B2B (sprzedaż hurtowa), jak i do klientów z sektora B2C online wraz ze sprzedażą multichannel.

  Eko słomki w porównaniu do rurek plastikowych nie wyróżnia wyższa cena. Sprawdź naszą ofertę i spraw, aby Twój biznes i dom były bardziej przyjazne dla środowiska.

  Słomki papierowe – gdzie kupić?

  Ekologiczne słomki w ofercie naszego sklepu to gwarancja wysokiej jakości i niskiej ceny. Wybierając nasze produkty z linii Eko słomek, możesz dopasować je do charakteru wnętrza Twojego lokalu, a także wzbogacić je o dodatkowe aspekty w formie loga czy napisów. Papierowe słomki to także okazja do eko-domówek w Twoich czterech kątach, które z pewnością docenią goście.

  Zobacz, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie. Przyczyń się do walki z plastikiem i bądź bardziej EKO z PAPERITIF!

  Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne jak i hurtowe.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszym zespołem.

  Oferta B2B

  Ofertę kierujemy do klientów z sektora B2B (sprzedaż hurtowa).

  Kontakt z nami

  Oferta B2C

  Ofertę kierujemy do klientów B2C
  online wraz ze sprzedażą multichannel.

  Zobacz SKLEP

  ZAMÓW NEWSLETTER
  I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  ADRES

  AMB Poland Sp. z o.o.

  ul. Strzeszyńska 33
  60 - 479 Poznań

  ADRES E-MAIL

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.